Hydraulik/Monter instalacji sanitarnych

Niemiecka Agencja Pracy Sky Personal z siedziba w Niemczech poszukuje pracownikow na stanowisko:

Lokalizacja: Berlin, Frankfurt am Main, Hannover, Dortmund, Nürnberg

Opis stanowiska:

-montaż instalacji sanitarnych i centralnego ogrzewania

-naprawa instalacji wodnych

-biały montaż

-praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe

-znajomość języka niemieckiego

-prawo jazdy Kat.B mile widziane

Oferujemy:

-możliwość pracy w 2 osoby (jedna z osób komunikatywny j.niemiecki)

-umowa o pracę na warunkach niemieckich

-zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

-wsparcie polskojezycznego koordynatora

Osoby zainteresowane prosze o przeslanie CV i ewentualnych certyfikatow w jezyku polskim lub niemieckim.
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem tel. +49 6401 90608 – 80 pon.-pt. w godz. 08.00 – 17.00.